Jdi na obsah Jdi na menu

Repertoár

PRO VEČER, ŠKOLU I SENIORY - STAČÍ SI VYBRAT!

 

KABARET K+K  S CD TICHO HVĚZD
David Kříž za klavírního doprovodu Lucie Kubátové v písních Voskovce, Wericha, Ježka, Šlitra +Suchého a nových písní Jiřího Najvara. Kabaretní představení o délce 70 minut. Kabaret s Davidem je jako wellnes pro duši, který vydá za týdenní pobyt v lázních. Zazní písně jako Klobouk ve Křoví, Život je jen náhoda, Pramínek vlasů, ale i píseň Ticho hvězd a Svatební.

David Kříž Kabaret K+K Divadlo2-15

 

POŘADY PRO ŠKOLY

Již od roku 2016 hrajeme pro školy úspěšnou hudební pohádku "Peřiny" skladatele Jiřího Najvara. V září 2020 uvedeme premiéru vzdělávacího programu "Hudební kulinářství" pro MŠ a 1. stupeň ZŠ.

David Kříž Peřiny Jiří NajvarPOŘADY PRO SENIORY
Soubor se věnuje pravidelnému hraní pro seniory. Navštěvujeme přímo klientské domy. V současné době hrajeme nejčastěji pásmo lidových písní "Na louce". Uvádíme také Kramářské povídání a písňový soubor Pod lampou.

David Kříž Divadlo zpěv

 

TAHAT KAČERA 
Premiéra září 2020 / David Kříž a Martin Foretník - setkání pětatřicátníka s pětapadesátníkem. Barman a štamgast. Hodinové představení v netradičním prostředí barů a kaváren. Potěšíte se, zasmějete se i popláčete si.

TUCET PODOB ŽENY
Premiéra říjen 2020 / Jitka Břízová a David Kříž v hořko sladkém autorském hudebním zamyšlení

STRÝČEK
Premiéra prosince 2020 / David Kříž v hlavní roli vánočního představení, kterým oslaví 35 narozeniny. Muzikálové představení na libreto RaR, zhudebněné skladatelem Jiřím Najvarem.